Pokaż
Więcej

“Pani Sylwia Kuźmicz” Lokalizacja

Ipro Care Poradnia Specjalistyczna Ipro Care Poradnia Specjalistyczna

Ipro Care Poradnia Specjalistyczna

 • Al. Rzeczypospolitej 8/315, 80-369 Gdańsk

“Pani Sylwia Kuźmicz”

WSPARCIE I POMOC PSYCHOLOGICZNA

Oferuję konsultacje w zakresie wsparcia i pomocy psychologicznej. Wsparcie i pomoc psychologiczna jest szeroką dziedziną polegającą na współpracy pomiędzy psychologiem a klientem. Celem tej współpracy jest zidentyfikowanie i zrozumienie problemu, z którym w danym momencie życia boryka się klient oraz, ewentualnie, ustalenie planu pomocy i wsparcia, które może zostać udzielone w toku dalszej wspólnej pracy. Konsultacje mogą być zarówno jednorazowe jak i długoterminowe, w zależności od potrzeb klienta. Wsparciem bywa samo rozpoznanie i nazwanie problemu czy sytuacji kryzysowej. Często potrzeba niewielkiej pomocy specjalistycznej, aby klient odnalazł w sobie własne zasoby, poradził sobie z sytuacją kryzysową i doświadczył pozytywnej zmiany. Zarówno kryzys jak i zmiana mogą dotyczyć każdego i na każdym etapie życia, ważne jest rozpoznanie takiego szczególnego momentu i wykorzystanie go do dalszego wzrostu.

INFORMACJE I CENNIK

– Oferuję konsultacje w formie online oraz spotkań w gabinecie (Gdańsk).
– Współpracuję jedynie z osobami dorosłymi.
– Czas trwania jednej konsultacji – 50 minut.
– Cena jednej konsultacji – 120 PLN,
– SPECJALNA OFERTA dla osób po 60 roku życia – 90 PLN za jedną konsultację.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Cennik

Psycholog 2 Usług
Psychoedukacja 120.00 zł

Zrozumienie i nazwanie zarówno własnych stanów emocjonalnych jak i sytuacji życiowej może być dużym i często wystarczającym krokiem na drodze do uruchomienia własnych zasobów i wprowadzenia pozytywnej zmiany w swoim życiu. Psychoedukacja jest swego rodzaju lekcją, lecz nie jest sytuacją nauczyciel - uczeń, jest dialogiem, którego celem jest spojrzenie na siebie akceptującym okiem innej osoby. Doświadczenie identyfikacji własnych emocji i relacji może być lekcją, która pozostaje na długo w pamięci i może się przyczynić do poprawy jakości życia.

Konsultacja psychologiczna 120.00 zł

Wsparcie i pomoc psychologiczna jest szeroką dziedziną polegającą na współpracy pomiędzy psychologiem a klientem. Celem tej współpracy jest zidentyfikowanie i zrozumienie problemu, z którym w danym momencie życia boryka się klient oraz, ewentualnie, ustalenie planu pomocy i wsparcia, które może zostać udzielone w toku dalszej wspólnej pracy. Konsultacje mogą być zarówno jednorazowe jak i długoterminowe, w zależności od potrzeb klienta. Wsparciem bywa samo rozpoznanie i nazwanie problemu czy sytuacji kryzysowej. Często potrzeba niewielkiej pomocy specjalistycznej, aby klient odnalazł w sobie własne zasoby, poradził sobie z sytuacją kryzysową i doświadczył pozytywnej zmiany. Zarówno kryzys jak i zmiana mogą dotyczyć każdego i na każdym etapie życia, ważne jest rozpoznanie takiego szczególnego momentu i wykorzystanie go do dalszego wzrostu.

Doświadczenie

Edukacja

 • Magister psychologii Collegium Humanum

  Jednolite studia magisterskie

 • Psychotraumatolog Collegium Humanum

  Studia podyplomowe

 • Terapeuta par Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Terapeuta par

Specjalizacja

“Pani Sylwia Kuźmicz” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
 • Udostępnij profil: