Pokaż
Więcej
Sylwia Kuźmicz Sylwia Kuźmicz

Pani Sylwia Kuźmicz

 • Cena od: 120.00 zł
 • 0 Opinie

“Pani Sylwia Kuźmicz” Lokalizacja

Ipro Care Poradnia Specjalistyczna Ipro Care Poradnia Specjalistyczna

Ipro Care Poradnia Specjalistyczna

 • Al. Rzeczypospolitej 8/315, 80-369 Gdańsk

“Pani Sylwia Kuźmicz”

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE I PSYCHOEDUKACJA

Oferuję konsultacje w zakresie wsparcia psychologicznego i psychoedukacji. Wsparcie psychologiczne polega na wspólnym zidentyfikowaniu i zrozumieniu problemu z którym w danym momencie życia boryka się klient oraz, ewentualnie, ustalenie planu wsparcia, które może zostać udzielone w toku dalszej wspólnej pracy. Konsultacje mogą być zarówno krótko jak i długoterminowe, w zależności od potrzeb klienta. Wsparciem bywa samo rozpoznanie i nazwanie problemu czy sytuacji kryzysowej. Często potrzeba niewielkiej pomocy specjalistycznej, aby klient odnalazł w sobie własne zasoby, poradził sobie z sytuacją kryzysową i doświadczył pozytywnej zmiany. Zarówno kryzys jak i zmiana mogą dotyczyć każdego i na każdym etapie życia, ważne jest rozpoznanie takiego szczególnego momentu i wykorzystanie go do dalszego wzrostu.

Jako psychoedukator ułatwiam zrozumienie i nazwanie stanów emocjonalnych czy sytuacji życiowej klienta, co może być znaczącym i często wystarczającym krokiem na drodze do uruchomienia własnych zasobów i wprowadzenia pozytywnej zmiany w życiu. Psychoedukacja jest swego rodzaju lekcją, lecz nie jest sytuacją nauczyciel – uczeń; jest dialogiem, którego celem jest spojrzenie na siebie akceptującym okiem innej osoby. W mojej praktyce udzielam wsparcia w doświadczeniu identyfikacji własnych emocji i relacji jako autentycznego spotkania z samym sobą.

ZAKRES POMOCY

Problemy w relacjach, trauma, depresja, wypalenie zawodowe, utrata celu życia, niska samoocena, myśli samobójcze, przemęczenie, bezsenność, zaburzenia lękowe. W mojej praktyce wykorzystuję w szczególności elementy podejścia narracyjnego, egzystencjalnego, poznawczo – behawioralnego i technik komunikacji bez przemocy.

O MNIE

Posiadam doświadczenie kliniczne zdobyte na oddziale psychiatrycznym, oddziałach rehabilitacyjnych i w klinice psychologiczno – psychiatrycznej. Pracuję również z osobami starszymi w centrum pomocy społecznej. Ukończyłam wiele szkoleń zawodowych, m.in. w zakresie terapii uzależnień, seksuologii, psychoterapii osób starszych, interwencji kryzysowej, terapii par i rodzin, terapii depresji czy terapii pacjenta z ChAD. Ukończyłam też studia podyplomowe w zakresie psychotraumatologii, która obejmuje m.in.: narzędzia diagnozy i oceny traumy psychicznej, interwencję kryzysową i pomoc psychologiczną, interwencję w kontekście nagłych zdarzeń, traumy onkologicznej, prób samobójczych, a także pomoc ofiarom przemocy. Mam doświadczenie w prowadzeniu konsultacji w zakresie pomocy psychologicznej i psychoedukacji.

INFORMACJE

– Oferuję sesje na żywo (Gdańsk) i online (WhatsApp, Google Meet, Zoom, inne).
– Oferuję sesje grupowe, w tym dla rodzin w zakresie problemów w relacji i problemów z komunikacją (maksymalnie do 6 osób) na żywo – 90 minut.
– Współpracuję wyłącznie z osobami dorosłymi.
– Czas trwania jednej konsultacji – 50 minut.
– Cena jednej konsultacji – 160 PLN,
– Cena jednej konsultacji grupowej – 400 PLN
– SPECJALNA OFERTA dla osób po 65 roku życia – 120 PLN za jedną konsultację.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Cennik

Psycholog 1 Usług
Psychoedukacja 150.00 zł

Konsultacja psychoedukacyjna

Doświadczenie

Edukacja

 • Magister psychologii Collegium Humanum

  Jednolite studia magisterskie

 • Psychotraumatolog Collegium Humanum

  Studia podyplomowe

 • Terapeuta par Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

  Terapeuta par

Specjalizacja

“Pani Sylwia Kuźmicz” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
 • Udostępnij profil: