Pokaż
Więcej

“Pani Monika Wójcik” Lokalizacja

“Pani Monika Wójcik”

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Absolwentką Międzywydziałowych Indywidualnych studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W ramach studiów zdobyłam tytuł Psychologa, realizując specjalność z psychologii klinicznej człowieka dorosłego i uzupełniając swoją wiedzę m.in. podczas zajęć fakultatywnych z zakresu studiów pedagogicznych i naukach o rodzinie. Udzielam pomocy psychologicznej i terapeutycznej osobom dorosłym.

W 2014 roku uzyskałam certyfikat Racjonalnej Terapii Zachowania Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej. Ukończyłam również kurs I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie czteroletniej Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Katowicach rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Psychiatrii Dziennej Szpitala Specjalistycznego w Chorzowie. Jako absolwentka podyplomowej szkoły trenerskiej pracowałam również jako trener prowadząc szklenia m.in. z radzenia sobie ze stresem i komunikacji.

Stale poszerzam swoją wiedzę korzystając z literatury i biorąc udział w szkoleniach związanych z pracą terapeutyczną. W mojej pracy zależy mi przede wszystkim na zbudowaniu relacji wspierającej drugiego człowieka w drodze do realizacji jego osobistych celów i poprawy jakości życia. Wspieram osoby, które chcą poprawić relacje z innymi, jak i z samym sobą.

Obecnie przyjmuję w Healio Pracownia Psychoterapii Justyna Rać na katowickim Bażantowie (Bażantów 41D/8)

Cennik

Psycholog 2 Usług
Konsultacja psychologiczna 130.00 zł
Psychoterapeuta 130.00 zł

Edukacja

  • MGR ( 2012 - 2017 ) Uniwersytet Śląski w Katowicach

Specjalizacja

Język

Galeria

“Pani Monika Wójcik” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: