Pokaż
Więcej

“Pani Marlena Banaszak” Lokalizacja

  • Poznań, ul. Szewska 18a

“Pani Marlena Banaszak”

Jestem psychologiem i certyfikowanym terapeutą NEST (the New Experience for Survivors of Trauma / Nowe Doświadczenie dla Osób Dotkniętych Traumą), czyli intensywny trening w udzielaniu pomocy terapeutycznej m.in. osobom z doświadczeniem zaniedbania, przemocy i/lub strat prokreacyjnych). Obecnie w trakcie szkoły psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.
Ukończyłam kurs Racjonalnej Terapii Zachowań, Zarządzanie talentami wg Gallupa, 7 Nawyków Skutecznego działania oraz Kurs Doradcy Zawodowego.
Przez kilka lat badałam czynniki wpływające na podniesienie poziomu twórczego myślenia u dorosłych. W tym celu prowadziłam warsztaty z kreatywnych narzędzi rozwiązywania problemów. Działałam także w społecznym programie „Projektor”, w którym tworzone są kreatywne projekty edukacyjne.
Swoje doświadczenie poszerzałam poprzez tworzenie i prowadzenie zajęć psychoedukacyjnych dla dorosłych i młodzieży w Polsce, Norwegii i Islandii oraz uczestnictwo w szkole Konsultacji dla Psychologów w oparciu o założenia Rodzicielstwa Bliskości. Prowadziłam autorskie zajęcia m.in. dla animatorów Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, realizowałam szkolenia i konsultacje w zakresie komunikacji, asertywności, zarządzania sobą w czasie, technik rozwiązywania problemów dla rodziców, nauczycieli i młodzieży. Posiadam także duże doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym w obszarze zarządzania talentami oraz rozwoju i szkoleniu pracowników.
W zakresie moich zainteresowań zawodowych znajduje się rodzenie sobie z obniżonym nastrojem i depresją, efektywna komunikacja, praca z traumą, wspieranie rodziców w procesie wychowania, regulacja emocjonalna, praca z lękiem, poprawa relacji międzyludzkich, radzenie sobie ze stresem. Celem mojej pracy jest wspieranie innych w ich drodze do satysfakcjonującego życia i wspólne odkrywanie tego, co dla danej osoby jest dobre i pomocne.

Prowadzę poradnictwo i psychoterapię w formie online dla dorosłych i młodzieży od 12 roku życia.
Jest możliwość umówienia wizyty także stacjonarnie w gabinecie w Poznaniu.

Swoją pracę poddaję superwizji. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Cennik

Psychoterapeuta 1 Usług
Konsultacja psychoterapeutyczna 160.00 zł
Psycholog 1 Usług
Konsultacja psychologiczna 160.00 zł

Edukacja

  • Magister psychologii ( 2009 - 2014 ) Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
  • Certyfikowany terapeuta NEST ( 2022 - 2023 ) Szkolenie NEST
  • Psychoterapeuta systemowy w trakcie szkolenia WTTS

Specjalizacja

Język

Członkostwa

  • Wielkopolskie Stowarzyszenie Terapii Systemowej

“Pani Marlena Banaszak” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: