Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Magdalena Słowińska – Golec

“Pani Magdalena Słowińska – Golec” Lokalizacja

“Pani Magdalena Słowińska – Golec”

Witam serdecznie,

poniżej “w pigułce” kilka słów o mnie

Jestem psychologiem od 2013 roku. Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne (dawniej Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, aktualnie Akademia Górnośląska), studia podyplomowe z Arteterapii (Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu), certyfikat arteterapeuty oraz licznie ukończone kursy i szkolenia z zakresu psychologii oraz pedagogiki. Ukończyłam również studa podyplomowe – Wczesne nauczanie języka angielskiego (Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu) oraz Kurs Psa Terapeutycznego I stopnia w Śląskim Centrum Kynologicznym PRESTOR z moim czworonożnym przyjacielem Hugo (chow chow) – Certyfikowany Kynoterapeuta. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapii przez Sztukę (PSTS) z siedzibą w Lublinie i członkiem Stowarzyszenia Arteterapeutów Polskich (SAP) „Kajros” w Kaliszu. Specjalizuję się w pracy psychologiczno-arteterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Prowadzę konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dotychczas związana byłam ze Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Przystań”, gdzie prowadziłam konsultacje indywidualne dorosłych oraz arteterapeutyczną grupę wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie. Obecnie prowadzę własną praktykę psychologiczno-arteterapeutyczną „improVe” oraz jestem zatrudniona w Miejskim Przedszkolu nr 8 Krasnala Hałabały w Świętochłowicach. We współpracy z Forum Media Polska jestem jedną z prowadzących kurs „Terapia z elementami zabawy w pracy z dziećmi. Strategie radzenia sobie z lękiem, trudnościami emocjonalnymi i komunikacyjnymi”:
Pracuję z dziećmi i młodzieżą z trudnościami emocjonalnymi oraz rozwojowymi, a także udzielam wsparcia osobom dorosłym w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu arteterapii oraz psychoedukacji.
Moje zainteresowania psychologiczne związane są z budowaniem relacji w rodzinie przy wykorzystywaniu metod arteterapeutycznych jako narzędzi jakościowego spędzania czasu z dziećmi. W przyszłości planuje swój dalszy rozwój zawodowy. Bardzo chciałabym rozpocząć naukę w Szkole Psychoterapii Gestalt.
Jestem autorką publikacji/ poradnika “RAZEM NAJLEPIEJ, czyli jak wykorzystywać arteterapię do budowania relacji w rodzinie”.

Głęboko wierzę, że każdy człowiek może rozwijać się i uczyć przez całe swoje życie! A psychoterapia czy arteterapia są metodami, które sprzyjają odkrywaniu i realizowaniu unikalnego potencjału jednostki.
Nasze życie niestety nie jest wolne od trudnych i kryzysowych sytuacji, a kiedy na drodze staje lęk, depresja, brak akceptacji i porozumienia, przemoc, choroba alkoholowa, zdrada lub inne kryzysy…arteterapia (jako jedna z metod psychoterapii) pozwala łagodzić lub wyeliminować objawy, podnosi kompetencje rozumienia siebie i rozwiązywania problemów/ kryzysów.

Chciałabym zaoferować Ci bezpieczną przestrzeń do ROZMOWY, o tym co sprawia trudności i jest bolesne, co blokuje Cię w osiąganiu szczęścia w życiu codziennym, hamuje Twój rozwój i przyczynia się do dyskomfortu i cierpienia.
Najważniejsza dla mnie w terapii/arteterapii jest poprawa Twojej jakości życia a drogą, która ku temu prowadzi jest RELACJA TERAPEUTYCZNA❤
Zatem jeśli odczuwasz lęk, czujesz wyczerpanie, brakuje Ci sił i masz obniżony nastrój lub masz w sobie mnóstwo złości, boisz się o to co przyniesie przyszłość, chcesz zrozumieć siebie i poprawić relację w swojej rodzinie, bądź po prostu masz potrzebę porozmawiać. Zapraszam Cię do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań bardzo proszę o kontakt osobisty
Jestem❤

Członkostwa

  • Kajros - Stowarzyszenie Arteterapeutów Polskich
  • Polskie Stowarzyszenie Terapii Przez Sztukę

“Pani Magdalena Słowińska – Golec” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

POROZMAWIAJMY…W jaki sposób i dlaczego warto rozmawiać z dziećmi?
Magdalena  Słowińska – Golec Magdalena Słowińska – Golec
  • Udostępnij profil: