Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Magdalena Gomulska

“Pani Magdalena Gomulska” Lokalizacja

Pon, Śr, Pt, Sob

“Pani Magdalena Gomulska”

Nazywam się Magdalena Gomulska, jestem psychologiem ze specjalnością psychologii klinicznej, ukończyłam studia podyplomowe w obszarze HR. Odbyłam liczne szkolenia w obszarze pomocy psychologicznej, mediacji, interwencji kryzysowej, seksuologii, kursy Mindfulness oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Stale podnoszę moje kwalifikacje zawodowe.

Zawód, który wykonuję zrodził się z pasji. Pracując z drugą osobą, staram się stworzyć klimat zrozumienia, otwartości, zaufania i akceptacji. Od zawsze interesowałam się przede wszystkim tym, co dotyczyło człowieka. Te zainteresowania przekładały się na moje decyzje dotyczące własnej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Cieszę się, że należę do osób, które swój zawód wykonują z przyjemnością i z powołania.
To idea pracy z ludźmi przyprowadziła mnie do pracy terapeutycznej. Swoje cenne doświadczenie jako psycholog zdobywałam w działach rekrutacji oraz placówkach tj. ośrodki pomocy społecznej, szkolnictwo, służba zdrowia czy też punkt konsultacyjny dla osób doświadczających przemocy. W swojej pracy z drugą osobą nie ograniczam się do jednego nurtu, edukuję się wszechstronnie. Korzystając z wielu podejść staram się znaleźć tę właściwą ścieżkę, która pozytywnie wpłynie na znalezienie balansu życiowego. Czasami moja praca polega tylko na dostarczeniu lub poszerzeniu wiedzy. Innymi razy jest drogą, którą przechodzimy wspólnie z klientem po to, by jego życie stało się lepsze, pełniejsze oraz bardziej świadome.
Wierzę w sprawczość klienta, dlatego staram się być towarzyszem zmian, które dokonują się w trakcie naszych spotkań.

Wspieram, pomagam, nie oceniam.

Cennik

Psycholog 1 Usług
Konsultacja psychologiczna 130.00 zł

Specjalizacja

“Pani Magdalena Gomulska” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: