Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Lidia Rymarkiewicz-Wnęk

“Pani Lidia Rymarkiewicz-Wnęk” Lokalizacja

“Pani Lidia Rymarkiewicz-Wnęk”

Nazywam się Lidia Rymarkiewicz – Wnęk. Z wykształcenia, jak i każdą komórką swojego ciała – jestem psychologiem. Nieustannie rozwijam się i poszerzam swoją wiedzę. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym – jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji.

W codziennym życiu staram się pokazywać, że psycholog to też człowiek, a nie kosmiczny twór bez żadnej skazy, swojej historii, emocji i doświadczeń. Szczególnie bliskie memu sercu są relacje międzyludzkie, ponieważ to właśnie od nich, tak wiele się zaczyna. Rodzimy się jako czysta kartka, która przez długi czas zapisywana jest przez naszych rodziców i inne bliskie osoby. Chciałabym pokazać, że to co inni na nas zmalowali, nie jest przeszkodą do tego, żeby odnaleźć prawdziwego/ą siebie i żyć w taki sposób, w jaki się chce. Dzięki odpowiedniej (i nie oszukujmy się ciężkiej) pracy, możemy wieść szczęśliwe i satysfakcjonujące życie, mieć wartościowe relacje oraz odkrywać i realizować swój prawdziwy potencjał.

W swojej pracy podchodzę do człowieka holistycznie. Staram się wykluczyć przyczyny organiczne, które mogą wpływać na stan psychiczny. Ważnym i często niedocenianym elementem w osiągnięciu dobrostanu jest dieta. To, w jaki sposób odżywiamy się, może skutecznie pomóc nam w uporaniu się z trudnościami, których doświadczamy. Warto oddziaływać na siebie z różnych stron, ponieważ dzięki takiemu podejściu zwiększamy swoją szansę na sukces. Staram się motywować do tego, żeby eksplorować samego siebie i żyć w taki sposób, jaki odpowiada Tobie, nie całej reszcie świata. W końcu życie mamy tylko jedno, dlatego warto przeżyć je tak, jak Ty chcesz.
Swoją pracę poddaję stałej superwizji oraz należę do PTTPB.

Cennik

Psychoterapeuta 2 Usług
Konsultacja psychoterapeutyczna 150.00 zł
Psychoterapia indywidualna 150.00 zł

Doświadczenie

  • psycholog, psychoterapeuta ( 2024 - Obecnie ) Mind District Lidia Rymarkiewicz-Wnęk

Specjalizacja

Język

Członkostwa

  • PTTPB

“Pani Lidia Rymarkiewicz-Wnęk” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: