Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Krzysztof Kantorski

“Pan Krzysztof Kantorski” Lokalizacja

Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea

Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea

  • ul. Szewska 18a, Poznań

“Pan Krzysztof Kantorski”

Cennik

Coaching 2 Usług
Coaching osobisty 160.00 zł

Coaching jest metodą pozwalającą w sposób efektywny wytyczyć i osiągnąć ważne cele, podnieść satysfakcję z życia zawodowego i prywatnego, stać się bardziej świadomym liderem, managerem czy rodzicem. W pełni wykorzystuje potencjał, kompetencje i umiejętności klienta. Identyfikuje trudności. Przygotowuje do ich pokonania. Często przekłada się na motywację i większą determinację w działaniu. Coaching to też towarzyszenie klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału.

Coaching z elementami psychoterapii 160.00 zł

Coaching z elementami psychoterapii jest skoncentrowany na rozwiązaniu problemu klienta, dostrzeżeniu innych aspektów życia, w których występują podobne mechanizmy utrudniające mu funkcjonowanie i wspólne przepracowanie tego problemu.

Psychoterapeuta 2 Usług
Psychoterapia osób dorosłych 160.00 zł

Model psychoterapii osób dorosłych jest każdorazowo dopasowywany do pacjenta, by jak najskuteczniej mu pomóc. Czerpię z wielu modeli psychoterapeutycznych wybierając z nich narzędzia dostosowane zarówno do konstukcji psychologicznej pacjenta, jak i jego preferencji, predyspozycji i odbioru, a także gotowości do pracy nad konkretnym obszarem. Zawsze jest to indywidualne

Psychoterapia par 200.00 zł

Psychoterapia par, pomaga osobom będącym w związku nawiązać kontakt ze sobą samym, a także ze sobą nawzajem. Pozwala zrozumieć drugą stronę i usłyszeć siebie.

Specjalizacja

Język

Galeria

“Pan Krzysztof Kantorski” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: