Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Krzysztof Kantorski

“Pan Krzysztof Kantorski” Lokalizacja

Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea

Poradnia Psychologiczno Duchowa Vinea

  • ul. Szewska 18a, Poznań

“Pan Krzysztof Kantorski”

Cennik

Coaching 2 Usług
Coaching osobisty 160.00 zł

Coaching jest metodą pozwalającą w sposób efektywny wytyczyć i osiągnąć ważne cele, podnieść satysfakcję z życia zawodowego i prywatnego, stać się bardziej świadomym liderem, managerem czy rodzicem. W pełni wykorzystuje potencjał, kompetencje i umiejętności klienta. Identyfikuje trudności. Przygotowuje do ich pokonania. Często przekłada się na motywację i większą determinację w działaniu. Coaching to też towarzyszenie klientowi w kreatywnym procesie, który skłania do myślenia i inspiruje do maksymalizacji zawodowego i osobistego potencjału.

Coaching z elementami psychoterapii 160.00 zł

Coaching z elementami psychoterapii jest skoncentrowany na rozwiązaniu problemu klienta, dostrzeżeniu innych aspektów życia, w których występują podobne mechanizmy utrudniające mu funkcjonowanie i wspólne przepracowanie tego problemu.

Psychoterapeuta 1 Usług
Psychoterapia osób dorosłych 160.00 zł

Model psychoterapii osób dorosłych jest każdorazowo dopasowywany do pacjenta, by jak najskuteczniej mu pomóc. Czerpię z wielu modeli psychoterapeutycznych wybierając z nich narzędzia dostosowane zarówno do konstukcji psychologicznej pacjenta, jak i jego preferencji, predyspozycji i odbioru, a także gotowości do pracy nad konkretnym obszarem. Zawsze jest to indywidualne

Specjalizacja

Język

Galeria

“Pan Krzysztof Kantorski” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: