Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Specjaliści
  3. Katarzyna Kulczycka

“Pani Katarzyna Kulczycka” Lokalizacja

“Pani Katarzyna Kulczycka”

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Kurs Psychoterapii Psychodynamicznej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest to całościowy kurs psychoterapeutyczny atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Kwalifikacje nieustannie podnoszę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizora certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
W swojej pracy korzystam nie tylko z podejścia psychodynamicznego, ale staram się pracować w dużej mierze integracyjnie. Korzystam z różnych podejść terapeutycznych, w tym dużo czerpię z podejścia poznawczo – behawioralnego oraz terapii schematu. W oparciu o własne preferencje oraz przekonanie o wysokiej skuteczności z powodzeniem łączę terapię psychodynamiczną będącą podróżą w głąb siebie z technikami pracy podejścia poznawczo – behawioralnego.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam na oddziałach dziennych psychiatrycznych w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1we Wrocławiu; oddziałach dziennych i stacjonarnym dla dzieci i młodzieży w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego oraz Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu; środowiskowym domu samopomocy typu A dla osób doświadczających choroby psychicznej Stowarzyszenia na Rzecz Promocji Zdrowia „Curatus” oraz środowiskowym domu samopomocy typu B dla osób niepełnosprawnych intelektualnie Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz
„Ostoja” we Wrocławiu.

Cennik

Psychoterapeuta 2 Usług
Konsultacja psychoterapeutyczna 80.00 zł
Psychoterapia indywidualna 100.00 zł

Specjalizacja

Język

Członkostwa

  • Sekcja Naukowa Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

“Pani Katarzyna Kulczycka” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: