Pokaż
Więcej
Katarzyna Kata Katarzyna Kata

Pani Katarzyna Kata

  • Cena od: 150.00 zł
  • 0 Opinie

“Pani Katarzyna Kata” Lokalizacja

“Pani Katarzyna Kata”

Jestem psycholożką zdrowia, nauczycielką jogi, relaksacji i medytacji oraz konsultantką psychoterapii pozytywnej transkulturowej z międzynarodowymi uprawnieniami, jak również trenerką umiejętności miękkich i ekspertką wellbeing w firmach.

Pracuję holistycznie z umysłem i ciałem, obok terapeutycznej rozmowy wyposażając moich klientów i pacjentów w praktyczne sposoby na okiełznanie rozbieganego umysłu, odpuszczanie napięć mięśniowych i emocjonalnych z ciała, relaksację przed snem oraz zachowanie wewnętrznego spokoju w obliczu wyzwań.

Od 8 lat pracuję z ludźmi na macie i poza nią, indywidualnie i grupowo, mając za sobą ponad 8 000 godzin przeprowadzonych spotkań psychologicznych, jogowych oraz szkoleniowych, doświadczenie zdobywając jako korporacyjna psycholożka i trenerka, jak również rozwijając własną działalność jogowo-psychologiczną.

Każdy człowiek to dla mnie inna i niepowtarzalna opowieść, której interpretacja jest widoczna w ciele, wypowiadanych słowach i między wierszami, a treści z którymi najczęściej pracuję z osobami dorosłymi, to:
– stres,
– pewność siebie,
– poczucie własnej wartości,
– odporność psychiczna w obliczu nowych życiowych wyzwań i kryzysów,
– wypalenie zawodowe,
– poczucie życiowej pustki i przeciążenia,
– chęć lepszego poznania siebie, swoich możliwości i obszarów do pracy, – chęć polepszenia relacji ze sobą i bliskimi,
– wystąpienia publiczne,
– pozytywne i racjonalne myślenie.

Metodę mojej pracy opieram o integratywne podejście psychoterapii pozytywnej transkulturowej, traktujące człowieka jako zdolnego do miłości i do poznawania świata, posiadającego swoje “Positum” – ograniczenia i zasoby dzięki którym może sobie z nimi poradzić, jak również wyposażonego w mechanizmy samouzdrawiania, które w odpowiednim momencie powodują niekomfortowe objawy, motywujące do sięgnięcia po pomoc specjalisty.

Kryzys przekuwamy w pełen lekcji przystanek na linii życia i rozwoju, umożliwiający transformację niewspierających przekonań, schematów zachowań i stylu życia, tak aby polepszyć jakość funkcjonowania i żyć w pełni rozkwitu swoich możliwości.

Filozofia mojej współpracy z klientami i pacjentami opiera się o 3 x Z, czyli:

Zaufanie, Zrozumienie i Zaangażowanie,

które dajemy i otrzymujemy w naszej relacji.

Jestem cierpliwą słuchaczką, ciekawą życiowych opowieści i tego, co i jak można zapisać na tych jeszcze pustych kartkach. Aby usprawnić ten proces, zadaję rozwojowe zadania domowe, a dla chętnych dzielę się nagraniami autorskich opowieści terapeutycznych z muzyką, które zabierają w autorefleksyjne podróże w głąb siebie.

“Pani Katarzyna Kata” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: