Pokaż
Więcej
Anna Hirsch-Nowak Anna Hirsch-Nowak

Pani Anna Hirsch-Nowak

  • Cena od: 0.00 zł
  • 0 Opinie

“Pani Anna Hirsch-Nowak” Lokalizacja

Dietetyka holistyczna Anna Hirsch-Nowak Dietetyka holistyczna Anna Hirsch-Nowak

Dietetyka holistyczna Anna Hirsch-Nowak

  • Poznań, ul. Polna 31/1

“Pani Anna Hirsch-Nowak”

Jestem dyplomowanym dietetykiem oraz ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z psychodietetyki. Ukończyłam również Szkołę Świadomego i Zdrowego Stylu Życia prowadzoną przez dr Preeti Agrawal we Wrocławiu. To pierwsza w Polsce niepubliczna placówka nadająca tytuł Holistic Wellness Coacha, czyli Doradcy w dziedzinie zdrowego stylu życia. Szkoła powstała jako odpowiedź na potrzeby naszych czasów, aby prawdziwie pomóc w zapobieganiu i leczeniu chorób przewlekłych oraz aby upowszechnić holistyczne i integracyjne podejście do zdrowia.

Od wielu lat regularnie poszerzam swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu dietetyki, psychodietetyki i zdrowego stylu życia uczestnicząc w różnych kursach, webinarach, szkoleniach i konferencjach naukowych.
Od ponad 20 lat interesuję się holistycznym podejściem do zdrowia człowieka, inspirując się medycyną zarówno wschodnią jak i zachodnią.
Wierzę, że głównie poprzez odpowiednią profilaktykę oraz świadomy udział w kształtowaniu swojej kondycji zdrowotnej jesteśmy w stanie zapobiegać wielu współczesnym chorobom.
Zdrowe odżywianie to podstawa zdrowego życia, dlatego od dawna staram się przekazywać wiedzę innym, pomagam w zmianie nawyków oraz uczę jak żyć w zgodzie ze swoim organizmem oraz z naturalnym rytmem przyrody.
Bardzo bliska jest mi kuchnia pięciu przemian oraz pojęcie zdrowia według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Interesuję się również Totalną Biologią, która pomogła mi w znalezieniu wielu życiowych odpowiedzi.
W swojej pracy staram się patrzeć na człowieka w sposób holistyczny, ale także bardzo indywidualny. Stawiam też na podejście interdyscyplinarne i współpracę z innymi specjalistami zajmującymi się profilaktyką zdrowotną.
Pomagam przywrócić dobre relacje z jedzeniem, ale również staram się nauczyć świadomej odpowiedzialności za zdrowie i komfort życia. Jestem przekonana, iż większość chorób można wyeliminować poprzez zmianę stylu życia.
Głęboko wierzę, że sfera psychiczna i duchowa są tak samo ważne jak ciało, a każda choroba przejawiająca się objawowo na poziomie ciała zawsze ma wpływ na stan emocjonalny. I odwrotnie, emocje zawsze demonstrują się na poziomie cielesnym.

Prowadzę konsultacje stacjonarnie oraz on-line.

“Pani Anna Hirsch-Nowak” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: