Pokaż
Więcej
Anna  Cytawa Anna  Cytawa

Pani Anna Cytawa

  • Cena od: 130.00 zł
  • 0 Opinie

“Pani Anna Cytawa” Lokalizacja

Bliżej Dziecka Bliżej Dziecka

Bliżej Dziecka

  • Gdańsk, ul. Gdyńska 3a
Pon, Śr

“Pani Anna Cytawa”

Anna Cytawa

Z zawodu jestem psycholożką. Z dziećmi oraz młodzież pracuję od wielu lat. Wspieram również rodziców nad rozwojem świadomości i kompetencji rodzicielskich. Pomagam sprecyzować trudności i wraz z rodzicem znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Aktualnie kształcę się w 4 letniej szkole na specjalizacji psychoterapii dzieci i młodzieży w CBT w Warszawie. Ukończyłam psychologię na ścieżce neurobiopsychologia na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe ze Stosowanej Analizy Zachowania na Uniwersytecie SWPS. Dodatkowo posiadam dyplom nauczyciela wczesnej edukacji oraz pedagoga specjalnego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodkach terapeutycznych, w których praca z dziećmi odbywała się zarówno grupowo jak i indywidualnie. Od kilku lat prowadzę indywidualną terapię dzieci z różnego rodzaju trudnościami (całościowe zaburzenia rozwojowe, obniżona inteligencja, trudności z nauką i koncentracją, afazja dziecięca)

Prowadzę terapię psychologiczną w nurcie poznawczo-behawioralnym dzieci i młodzieży zmagających się z lękami, obniżoną samooceną, czy depresją.

Ofertę kieruję do rodziców zaniepokojonych kondycją psychiczną swoich dzieci, trudnymi zachowaniami, problemami na gruncie relacji rówieśniczych. Wspieram rodziców w procesie wychowania i pomagam w opracowaniu najefektywniejszego i najlepszego dla danej rodziny systemu działania.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Cennik

Psycholog

Doświadczenie

Specjalizacja

“Pani Anna Cytawa” Odpowiedzi

Brak odpowiedzi na forum przez tego specjalistę 

Artykuły

Nie ma jeszcze aktywnego artykułu.
  • Udostępnij profil: