Pokaż
Więcej
  1. Strona Główna
  2. Co to jest FRIS®?
Co to jest FRIS®?

Co to jest FRIS®?

To pierwszy z serii artykułów o FRISie – polskim narzędziu diagnostyczno-rozwojowym, które bardzo lubię i z którym pracuję na co dzień. Jako psycholożka cenię je za wysoką trafność i rzetelność. I za to, że jest polskie – opracowane i rozwijane w polskich warunkach. Natomiast jako coachyni pracująca z kobietami prowadzącymi swoje biznesy, cenię je przede wszystkim za to, jakie efekty daje w poznawaniu i rozumieniu siebie.

Podczas indywidualnych warsztatów z soloprenerkami słyszałam wiele westchnień, zachwytów, oznak ulgi. Zdarzyło się też, że kobiety zmieniały swoją ścieżkę, aby zacząć wreszcie działać w zgodzie ze sobą. Wzmacniały też samoakceptację, bo zrozumiały czemu mają tak a nie inaczej i że to jest całkiem ok. I że to, iż inni mają inaczej, też jest ok.

Więc co to jest FRIS®?

Tak w telegraficznym skrócie…

FRIS® to narzędzie diagnostyczno-rozwojowe:
> określa i opisuje Twój naturalny sposób myślenia oraz działania
> okazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje (w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym)
> ma formę kwestionariusza online, po którym otrzymujesz indywidualny raport oraz konsultację lub warsztat

FRIS jest:
> PROSTY, INTUICYJNY I SPÓJNY.
Przystępnie i zrozumiale wyjaśnia jak ludzie podejmują decyzje i rozwiązują problemy
> PRAKTYCZNY
Znajomość FRIS® możesz szybko zastosować, poznając i lepiej wykorzystując w praktyce swoje naturalne predyspozycje.
> POLSKI
FRIS® został stworzony na podstawie wyników polskich badań. Jest rozwijany i dopasowywany do polskich realiów.
> TRAFNY i RZETELNY
Co w psychologii oznacza, że FRIS® mierzy to, do czego został stworzony (styl myślenia i działania) oraz że jego wyniki są wiarygodne.

Uwielbiam pracę z kobietami i uwielbiam wspierać je w uwalnianiu się od ograniczających przekonań, perfekcjonizmu, wymagań, jakie przed sobą stawiają. Czasami sama jestem swoją klientką, bo dochodzenie do samej siebie, do autentyczności, do samoakceptacji i do łagodności dla siebie – to proces.
W tym właśnie procesie służę pomocą – całą swoją wiedzą, doświadczeniem, empatią, zrozumieniem, wrażliwością, które posiadam i z których korzystam w swojej pracy.

Zapraszam Cię do kontaktu, jeśli czujesz, że mogę towarzyszyć Ci w Twojej drodze do siebie i do rozwoju Twojego biznesu.
Masza

  • Udostępnij:

Napisz komentarz